Beloften

Spelers en begeleiders

 

TRAINER:  benny van de voorde

Afgevaardigden: Luc Egghe, Mike Lauwers of Filip Van Bosch

 

 

Anthonissen Chris (U17),

Assaidi Chaid (U17)

Damen Oliver,

Damen Elias,

De Clerck Bernd,

De Graef Mauro,

De Vleeschouwer Dries,

Duerinck Rune (U17),

Firlefyn Wannes,

Foubert Thomas,

Lauwers Brent,

Roelandt Senne (U17),

Smet Eppo (U17),

Smet Wolf, 

Tamaldou Faouzi,

Thys Tuur (U17),

Van Hoorick Rens,

Van Limbergen Jascha,

Van Linden Seppe,

Vioen Senne,

Volckerick Mathis. 

(Spelers met "(U17)" horen qua leeftijd bij U17 maar zijn in principe definitief overgeheveld naar U21. Zij bijven echter speelgerechtigd voor U17 indien nodig.)

 

Wedstrijden

Vriendschappelijk & beker:

Zat. 13/08/22 - 16u00

Don. 18/08/22 - 19u30

Competitie U21:

Zat. 10/12/22 - 14u30

Zat. 10/09/22 - 12u30

Zat. 17/09/22 - 12u30

Zat. 24/09/22 - 12u30

Zat. 01/10/22 - 12u30

Din. 04/10/22 - 20u00

Zat. 08/10/22 - 13u00

Zat. 15/10/22 - 12u30

Zat. 22/10/22 - 12u30

Zat. 29/10/22 - 12u30

Zat. 05/11/22 - 09u45

Zat. 12/11/22 - 12u00

Zat. 19/11/22 - 14u00

Zat. 26/11/22 - 12u00

Zat. 03/12/22 - 13u00

Woe. 11/01/23 - 20u00 (v)

Zat. 14/01/23 - 16u00

Zat. 21/01/23 - 12u30

Zat. 28/01/23 - 15u15

Zat. 04/02/23 - 12u30

Zat. 11/02/23 - 12u30

Vri. 24/02/23 - 20u30

Zat. 04/03/23 - 12u30

Zat. 11/03/23 - 12u30

Zat. 18/03/23 - 15u00

Zat. 25/03/23 - 12u30

Zat. 01/04/23 - 15u45

Vri. 14/04/23 - 20u00

Zat. 22/04/23 - 12u30

Vri. 28/04/23 - 20u00

 

Wedstrijd

KJV Kruibeke - SVE Bazel

KSK Kallo - KJV Kruibeke

Wedstrijd

Avanti Stekene B - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - Kalfort Puursica

KJV Kruibeke - Sparta Waasmunster

KFC Volh. Wintam - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - VOS Reinaert Sinaai

KJV Kruibeke - KSV Bornem

SVE Bazel - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - FCS Mariekerke Branst

KJV Kruibeke - Avanti Stekene B

Kalfort Puursica - KJV Kruibeke

Sparta W'munster - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - KFC Volharding Wintam

VOS Reinaert - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - SVE Bazel 

FCS M'kerke-Branst - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - SVE Bazel

Kon. Rapid AC B - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - FC Merksem

SVE Bazel - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - SC OLVE B

KJV Kruibeke - FC Bosdam Beveren

SC City Pirates A'pen B - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - SC City Pirates A'pen A

KJV Kruibeke - Kon. Rapid AC B

FC Merksem - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - SVE Bazel

SC OLVE B - KJV Kruibeke

FC Bosdam Beveren - KJV Kruibeke

KJV Kruibeke - SC City Pirates A'pen B

SC City Pirates A'pen A - KJV Kruibeke

Individuele foto's

Wedstrijdfoto's